Stáž v Českém centru Bratislava

Chcete být součástí týmu v instituci, která je na kulturní mapě Bratislavy více než tři desetiletí? Potkat zajímavé a inspirativní osobnosti? Nahlédnout do zákulisí? Být na dotek procesu příprav vernisáží, autorských čtení, diskusí či komorních koncertů?

Rádi v našem malém týmu přivítáme stážisty*ky, kteří*ré umějí pracovat s grafickými programy a pomohou nám vytvořit plakáty a pozvánky k našim akcím, vyznají se ve světě sociálních sítí, jsou komunikativní, nápadití a přičinliví.

Termíny:

  • leden – březen 2024 (minimálně 3 měsíce)
  • duben – červen 2024 (minimálně 3 měsíce)
  • červenec – srpen (minimálně 1 měsíc)
  • září – prosinec 2024 (minimálně 3 měsíce)

Náplň:

Pomoc s přípravou

  • článků na web
  • tiskových zpráv
  • s aktualitami pro web České stopy
  • s přípravou kulturních akcí
  • grafických materiálů k akcím
  • dokumentace akcí
  • archivace mediálních ohlasů

Požadavky:

  • praktická zkušenost v oblasti médií či kulturní produkce
  • znalost angličtiny a češtiny nebo slovenštiny
  • pokročilá znalost práce na počítači
  • znalost grafických programů
  • samostatnost, organizovanost, pečlivost
  • zkušenosti s pořizováním foto a video dokumentace

Nabízíme:

  • kontakt s kulturní scénou
  • zkušenost s produkcí kulturní akce
  • zkušenosti z oblasti kulturního managementu a kulturní diplomacie
  • kulturní přehled na české i slovenské scéně

V případě zájmu nám, prosím, zašlete přehled Vašich dosavadních zkušeností a motivaci pro stáž na e-mail [email protected]. Jedná se o neplacenou stáž, doporučujeme hlavně studentům s nárokem na grant (např. Erasmus+). ČC Bratislava nemá možnost poskytnout či zajistit ubytování. Po dohodě možný i individuální časový rámec stáže.

Nalezeno v událostech

Nalezeno v blogu